Pradžia > Kita > Apkabinkime Žemę

Apkabinkime Žemę

apkabinkimezeme

Labas, brangieji,

Nekantrauju pasidalinti:) Spalio pabaigoje pakvietėme švietimo įstaigas registruotis šokiui Žemei 2017-tų metų pasaulinei Žemės dienai. Šiuo metu turime užsiregistravusias bendram šokiui 247 Lietuvos švietimo įstaigas, kurių Mokytojai, Auklėtojai, o per juos vaikai, paaugliai, jaunimas, tėvai, išreiškė ketinimą apsijungti tą pačią dieną, tą pačią valandą, per tą patį šokį vardan mūsų Žemės. Mane tai įkvepia:) Ir dar žinot, kas nuostabu? Iki šiol į mūsų projektus registruodavosi didesnieji Lietuvos miestai, dabar aš skaitau miestelių, kaimų pavadinimus, kurių buvimo vietos net nežinau, kai kuriuos girdžiu pirmą kartą – Laibgaliai, Pabaiskas, Čiobiškis, Ąžulaukė, Skapiškis, Viduklė, Alovė, Andriškiai… Toks pojūtis lyg Lietuva atsivertų, lyg sakytų ir tai esu aš, ir tai…

Šis šokis jau turi istoriją, pradedant nuo Alytaus, ją pratęsiant Kurmaičiuose (http://apkabinkimezeme.lt/2017-sokis-zemei-instrukcija/) ir štai dar vienas jo istorijos etapas… Patikėti, kad Lietuva gali savimi įkvėpti kitas šalis, galų gale – pati save. Galbūt ne visiems patinka pasirinktas kūrinys, choreografija, bet tikslas yra kitas – apsijungti, vienytis geriems darbams. Sutinku, kad forma yra svarbu, bet tam kartui pasirinkom šią:).

Registracija dar vyksta, kol kas iki lapkričio 15 d., – šokis vyks 2017 m. kovo 20 d. 12:00 val., tad laiko dar turime per akis, šokis išmokstamas greitai, svarbu, ar matome prasmę tai daryti. Jei taip, dalinkimės šia žinia su savo draugais Lietuvoje, užsienyje.. ką galim žinoti, galbūt būtent šios žinutės jie laukia;) Daugiau informacijos rasite http://apkabinkimezeme.lt/naujienos.

Dalia Skvireckienė

Kategorijos:Kita
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: