Pradžia > Ekogyvenvietės, Kita, Parduodama žemė > Ieškome dviejų bendraminčių šeimų norinčių darniai gyventi gamtoje

Ieškome dviejų bendraminčių šeimų norinčių darniai gyventi gamtoje

Sveiki,
Esame jauna šeima su maža dukryte (3 mėn.), turime galimybę kurtis 9 ha žmonių apleistos, gamtos pagražintos, žemės plote… Tačiau suvokiame, kad vieniems tokio ploto neaprėpti, o norėtųsi išsaugoti gamtos pradėtą kurti harmoniją, darniai tobulinant ir kuriant gamtinės žemdirbystės ūkį ar ūkius. Todėl ieškome dviejų bendraminčių šeimų norinčių darniai gyventi gamtoje. Pirmenybę teiktume šeimoms su vaikais. Pagrindinė sąlyga – pradėti kurtis iškart, ne vėliau kaip po metų. Žemės neparduodame, tačiau vėliau būtų galimybė atidalinti ir įsigyti susitvarkytą sklypą. Tai būtų išeitis finansų stokojantiems entuziastams. Žemė yra Varėnos rajone, nebegyvenamame Želniūnų kaime. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Vytautą tel.: 8 616 96379, pageidautina iki gegužės pradžios.

_MG_0968 _MG_0982 _MG_0997-1 _MG_1012 _MG_1018 _MG_1024

 

 1. 2015-04-14 20:02

  Kodel neparduodate žemės?

 2. Jurgita
  2015-04-15 10:42

  Niekam nepatariu dėti pinigus į svetimą turtą. Su visais geriausiais ketinimais.

 3. Kamilė
  2015-04-16 09:48

  labai jau nepatikimai atrodo tas, kad neparduoda žemės. Maždaug sutvarkykit ir tada derinsim. Taip negalima.

 4. geras būdas
  2015-04-16 11:16

  Labai geras būdas svetimais pinigais ir nemokamu darbu susitvarkyti savo sklypa… respekt už idėja, tikrai, dar negirdėjau , kad davai pirma sutvarkom o paskui kaip nors , gal galimybė bus atidalint, o gal ir nebebus, o gal išvis pasirodys kad biolaukai nesutampa ….

 5. Miško Gyventojas
  2015-04-16 14:13

  Nemanau, kad čia siūlo tuoj pat imti ir kišti pinigus. Manau, kad pirma susitikite pasišnekėti, apie sąlygas, o tada rašykite. Ar jūs norite kad ir sutartį čia įdėtų visiems pasiskaityt? 🙂

 6. A.
  2015-04-16 15:12

  Na, jeigu sita seima finansuos kitu dvieju seimu isikurima (pvz. molinuku statyba, apzeldinima ir kt..veliau tapsianciais nekilnojamais objektus), tuomet pazadas tariamaja nuosaka ‘vėliau būtų galimybė atidalinti’ sklypus skamba adekvaciai. Pasiulyma vadinkime kibuco projektu, kur savininkai – bendro komunalinio ukio valdytojai, o like nariai gali laikui begant ir keistis.
  Taciau jeigu nori kaimynu, kurie kursis uz savo lesas kaip sau, tad gal pries tai atidalinkit zemele. Idealistiskai prisifantazuoti galima visko, bet realybe daznai pasirodo kitokia. Kaip sakoma, popieriai megsta tvarka.:)

 7. Gintaras
  2015-04-16 22:14

  Taigi jau turim pavyzdį kas atsitinka, kai per daug pasitikima pažadais – Sukiniai! Žmonės pinigus sumokėjo, žemę tvarkė kaip savo, medžius sodino, o liko praktiškai be nieko.

 8. Giedrius
  2015-04-18 08:32

  na aišku, kad tiems kam tokios mintys kyla neskirtas toks skelbimas… manau čia žmonės nori surasti pirmiau tinkamus kaimynus prieš dalindami pažadus… na ir jeigu tikėjimas jiems kaip vertybė labai svarbi, tai su tokiu skelbimu patrauks dėmesį tik tikrai tikinčių, o bijantys galvos, kad tai apgaulė ar apiplėšimas… išvis viskas gan neapibrėžta, vadinasi atitinkami kaimynai ir įtaką gali padaryti, tam kaip viskas klostysis, be to laiką pabrėžia, tai gal išvis su ta žeme kas nutiks, jeigu neatsiras bendraminčių, gal išvis nesikurs, gal ta žemė dar išvis nenupirkta arba nėra kaip padalyti sklypais. Vietoj to, kad spėlioti, verčiau paskambinti ir pasidomėti, kas kaip ir kodėl 🙂

 9. Gabrielė
  2015-10-20 11:25

  Ar jau atsirado bendragyventojų?:)

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: