Pradžia > Kita, Renginiai > Baigiamoji tarptautinė projekto „Ekokaimai kaip darnios kaimiškųjų teritorijų raidos veiksnys“ konferencija

Baigiamoji tarptautinė projekto „Ekokaimai kaip darnios kaimiškųjų teritorijų raidos veiksnys“ konferencija

Š.m. spalio 17 d. Druskininkų mieste viešbutyje “Europa Royale Druskininkai“ vyks baigiamoji tarptautinė projekto „Ekokaimai kaip darnios kaimiškųjų teritorijų raidos veiksnys“ konferencija. Konferencijoje bus ne tik pristatyti 3 metų projekto darbo rezultatai, bet taip pat įžvalgomis tvaraus vystymosi tematika bei ekokaimų kūrimo patirtimi dalinsis pranešėjai iš įvairių šalių. Tikimasi, jog renginys suburs platų ekokaimų judėjimu ir alternatyviais gyvenimo modeliais besidominčiųjų ratą bei taps platforma tolesnėms diskusijoms. Renginio pradžia – 08.30 val., planuojama trukmė – iki 18.00 val.

Projektui “Ekokaimai kaip darnios kaimiškųjų teritorijų raidos veiksnys“ vadovauja Lietuvos agrarinės ekonomikos institutas, o jį įgyvendina dar 7 Baltijos jūros regiono šalys – partneriai iš Suomijos, Švedijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos ir Rusijos. Projektas vykdomas pagal ES strategiją kuriant darnią regiono plėtrą. Jo tikslas – skatinti ekokaimų raidą kaip ekologiškai darnų gyvenimo būdą Baltijos jūros regione.

Oficiali konferencijos kalba – anglų. Kadangi konferencijos dalyvių skaičius yra ribotas, kviečiame registruotis iš anksto. Apie savo dalyvavimą prašome pranešti iki rugsėjo 18 d. el. paštu simona@laei.lt, nurodant vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją/kita ir el. pašto adresą. Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

Maloniai kviečiame!

Konferencijos programą galima peržiūrėti čia.

Kategorijos:Kita, Renginiai
  1. 2014-09-17 12:40

    Turėtų būti įdomi konferencija apie ekokaimus, įdomu ar šiemet kas nors panašaus vyksta?

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: