Pradžia > Ekogyvenvietės, Kita > Kviečiame kurtis prie Birštono

Kviečiame kurtis prie Birštono

birstonas valtyskel_2

Sveiki, noriu prisitatyti: esame jauna pora iš Birštono Justas ir Aušra. Abu esame menininkai, muzikantai, kūrėjai – aš (Justas) mokau Birštono meno mokykloje vaikus skambinti gitara bei kompiuterinės muzikos subtilybių, o Aušra bebaigianti studijuoti džiazo vokalą VDU Muzikos akademijoj. Abu vegetarai (stengiamės kuo mažiau ir pieno produktų vartoti), patinka meditacijos, joga, norime kuo labiau atsiriboti nuo valdžios sukurtos sistemos.

Taip susiklostė, kad mūsų gyvenimas verda tarp Kauno ir Birštono, bet mes tokie, kuriuos traukia gamta bei laisvumo jausmas, todėl pasilikti gyventi mieste mums reikštų tiesiog egzistavimą, nesvarbu, kad miestas Birštonas nėra didelis, bet vis vien tai miestas su begale įvairių kaimynų, kurie turi savas pažiūras ir užgaidas ir t. t. Neužilgo teisiškai būsim oficiali pora, todėl vis greičiau ateina pasirinkimo metas – kur kurtis (kurti savo gyvenimą)? Todėl nereikia delsti, o imtis veiksmų. Kur link einu? Ogi ieškome būsimų kaimynų su panašiomis pažiūromis, su panašiais tikslais, o gal tiesiog žmonių, kurie nori gyventi gamtoje.

Visų pirma esame jauna pora be ypatingų santaupų, todėl nepretenduojam į prabangias sodybas, o perkant didesnį žemės plotą(4-5 ha) būtų galima lygiai pasidalinti, taip išleidžiant mažiau lėšų ir nereikėtų sukti galvos ką daryti su likusiais hektarais, nes, manau, didžiausia investicija yra į gerus kaimynus, kurie netrukdo, o padeda tada kai paprašomi, tokie ir mes norime būti.

Kur norime kurtis? Jau minėjau, kad mes lakstome ir į Kauną, ir į Birštoną, todėl ir norisi įsikurti kažkur tarp tų miestų (gal netgi arčiau Birštono už Išlaužo).

Jeigu susidomėjote ar jau planavote kažką panašaus, ar sukirbždėjo kažkas viduje, kad gal „visai nieko būtų“, nesidrovėkite ir rašykite mums el. paštu justaspal@yahoo.com

Kategorijos:Ekogyvenvietės, Kita
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: