Pradžia > Kita > “Politinis susitikimas“ įvyks rugpjūčio 4 d.

“Politinis susitikimas“ įvyks rugpjūčio 4 d.

Rugpjūčio 4 dieną, šeštadienį, nuo 10 valandų ryto, sodyboje prie Vilniaus pas Alfredą Malinauską, vyks “politinis susitikimas“. Visus norinčius dalyvauti prašome užsiregistruoti ekogyvenvietes@gmail.com

Reklama
Kategorijos:Kita
 1. 2012-07-26 10:40

  o tai ka aptarsite, kokia bus esme sito susitikimo ?

  • 2012-07-26 11:53

   Geriausia ką gali žmogus padaryti – kurti savo Meilės erdvę, giminės sodybą, kur ir jis, ir jo visa giminė gyvens laimingai ir taip tęsis per amžius. Tą ir darome. Tačiau šalia to geriausio darbo dar galime padaryti ir kitų gerų dalykų. Ir ne tik savo naudai, bet ir dėl kitų žmonių, kaimynų, aplinkinių… Šalia mūsų nuostabiųjų sodybų ketinama statyti atominę elektrinę, ES remia stambius ūkius, kurie sėja rapsus ir kviečius, purškia juos chemikalais, stato kiaulių kompleksus, o srutas išpila vėlgi šalia mūsų sodybų. Kitas dalykas, Venckienės istorija ir panašios rodo, jog valdžia mūsų giliai supuvusi ir ją reikia keisti. Nekviečiu eiti į Seimą ar kurti partiją, tačiau kviečiu visus susirinkti į “POLITINĮ SUSIRININKIMĄ”. Ten spręsime ką mes galime padaryti šiais išvardintai ir kitais klausimais, kaip pagerinti sodybų aplinką sau ir kaip pagerinti aplinką visiems kitiems žmonėms.

   Čia taip apstrakčiai, tačiau konkretesnės darbotvarkės dar neturime. Vietoje išsiaiškinsim kokie kieno poreikiai ir kokios veiklos galime imtis kartu.

 2. Simas
  2012-07-31 12:32

  Įdomi diena toji rugpjūčio 4-oji :), o gal čia tik sutapimai? – ir Obamos gimtadienis, ir ateiviai ruošiasi Olimpiadoje pasirodyti:
  http://earth-chronicles.ru/news/2012-07-31-27901-0-2

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: