Pradžia > Ekogyvenvietės, Kita, Suvažiavimas > Kviečiame į “politinį“ susirinkimą

Kviečiame į “politinį“ susirinkimą

Geriausia ką gali žmogus padaryti – kurti savo Meilės erdvę, giminės sodybą, kur ir jis, ir jo visa giminė gyvens laimingai ir taip tęsis per amžius. Tą ir darome. Tačiau šalia to geriausio darbo dar galime padaryti ir kitų gerų dalykų. Ir ne tik savo naudai, bet ir dėl kitų žmonių, kaimynų, aplinkinių… Šalia mūsų nuostabiųjų sodybų ketinama statyti atominę elektrinę, ES remia stambius ūkius, kurie sėja rapsus ir kviečius, purškia juos chemikalais, stato kiaulių kompleksus, o srutas išpila vėlgi šalia mūsų sodybų. Kitas dalykas, Venckienės istorija ir panašios rodo, jog valdžia mūsų giliai supuvusi ir ją reikia keisti. Nekviečiu eiti į Seimą ar kurti partiją, tačiau kviečiu visus susirinkti į “POLITINĮ SUSIRININKIMĄ“. Ten spręsime ką mes galime padaryti šiais išvardintai ir kitais klausimais, kaip pagerinti sodybų aplinką sau ir kaip pagerinti aplinką visiems kitiems žmonėms. Visų susidomėjusių laukiame užsiregistruojant ekogyvenvietes@gmail.com ir atvykstant į Alfredo Malinausko sodybą netoli Vilniaus liepos paskutinį arba rugpjūčio pirmąjį savaitgalį. Registruodamiesi parašykit, kuris savaitgalis labiau tinka jums. Taip pat, jeigu neketinate dalyvauti ar jei ketinate, prašome išreikšti savo nuomonę minėtais ir panašiais klausimais komentaruose po šiuo įrašu.

 1. 2012-06-30 10:50

  Reblogged this on Douktris's Blog.

 2. 2012-06-30 13:58

  Pilnai pritariu. Išties be politinio/visuomeninio veikimo gyvenimo neišeis pagerinti, nors pats eko-sodybos/gyvenvietės kūrimas ir geras būdas. Visus, kas domisi pasipriešinimu šioms problemoms, kviečiu prisijungti prie mūsų nvo Susivienijimas Žali LT, o atominei priešintis pirmiausia pasirašant ir visus savo kontaktus raginant pasirašyti už referendumą: http://www.uzreferenduma.lt. Pasirašymas internetu:
  http://www.erinkimai.lt/referendumas

 3. V.
  2012-07-01 23:36

  pacituosiu jūsų kvietimą: “purškia juos chemikalais“…
  Paskaitykit atoveiksmis.lt straipsnį “Kas per velnias danguje“ – daug šiurpinančių “įdomybių“, komentaruose taip pat 😦
  Iš tikrųjų būtų visai įdomu sudalyvauti jūsų polit.susirinkime, jei galėsim, informuosim.
  Sėkmės 🙂

 4. G.
  2012-08-13 17:05

  Sakyčiau, labai taikliai J. Vaiškūnas parašė:

  „Valdžios lovys nešvarus“, o „politikavimas“ smerktinas

  Valdžios ložes besidalinantys sisteminių partijų atstovai savo politinius varžovus nuolat įvairiais būdais stengiasi sulaikyti nuo noro „eiti į valdžią“. Vienas iš paprasčiausių valdančiųjų ideologinių triukų – tautai nuolat transliuojami nešvaraus „valdžios lovio“ ir smerktino „politikavimo“ mitai. Valdantiesiems šie mitai padeda jaustis saugiau. Juk prie nešvaraus valdžios lovio nenorės eiti švarūs ir nenorintys susitepti žmonės. Toks įvaizdis labai naudingas trokštantiems palaimingąjį lovį savo žinioje išlaikyti kuo ilgėliau.

  Ir šis vaizdinys puikiai veikia. (…)“

  w w w. ekspertai. eu /kas-trukdo-antrai-sajudzio-bangai/

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: