Pradžia > Kita, Parduodama žemė > Parduodama žemė ekogyvenvietei kurti

Parduodama žemė ekogyvenvietei kurti

Dzūkijoje, prie Nevėglo ežero, Žvirgždėnų kaime gyveno mano seneliai, užaugo mano mama, jos sesė ir broliai. Dabar dalį žemės jie nori parduoti, kad ja galėtų naudotis. Norisi tik, kad ne bet kas, o geri žmonės, kurie moka su ja elgtis. Kas ten yra: 9 ha žemės (dabar tiesiog ten pieva, kalvota), netoliese negyvenama, bet lankoma mano senelių sodyba, šalia auginamas miškas, netoliese suaugęs miškas, Nevėglo ežeras už pusės kilometro.  Apie 6 km iki Daugų miestelio.

Gal kas nors norėtų ten kurti(s) ekogyvenvietę?

Daugiau informacijos galima gauti susisiekus su Gintare, tel. 8 683 22395

Kategorijos:Kita, Parduodama žemė
 1. renaldas
  2012-07-02 11:10

  labai stebiuosi kai kuriu zmoniu optimizmu,kai kalba eina apie globalius dalykus,kurie liecia zemes ir jos gyventoju likima tolimoj ateity.Kaip minejau,optimizmas yra gerai,bet vien geru ketinimu ir noru nepakanka,suprantant pagal koki modeli ar schema sudaryta siandienine pasaulio valdymo struktura.Blogio jegos per daug galingos,kad butu galima su jomis grumtis zmogiskomis jegomis,tai visiskai beprasmiska.Tik ryskus,stiprus isatos Kurejo isikisimas i zemes gyvenima netolimoj ateity,kardinaliai ir is pagrindu pakeis viska,ka mes dabar turime.Nuosirdziai noriu palinketi stengtis nukreipti visas pastangas i tikru,artimu santykiu su visu musu Dievu-Kureju uzmezgima.Tik tai garantuos neprilygstama ateiti ir visu vilciu bei svajoniu issipildyma tiek mums,tiek musu vaikams.Patikekit,musu zemelei vargti ir dejuoti liko nebedaug.Jei kas mane paskaitysit kvaistelejusiu,tai jusu teise,bet paprasciausiai bus patiems be galo apmaudu,kada pasirodys,kad siame komentare buvo rasyta tiesa.o savo laiku daugelis i tai numos ranka.Tik visa beda bus tame,kad jau nieko nebebus galima pakeisti…“Kai manes ieskosite,rasite mane.Taip,jeigu visa sirdimi manes ieskosite…“(Jer29,13).“Dievas taip pamilo pasauli,jog atidave savo viengimi Sunu,kad kiekvienas,kuris ji tiki,neprazutu,bet turetu amzinaji gyvenima.Dievas juk nesiunte savo Sunaus i pasauli,kad jis pasauli pasmerktu,bet kad pasaulis per ji butu isgelbetas.“(Jn3,16.17).Tebuna jusu pasirinkimai teisingi,kai rinksites kur investuoti visa savo ateiti,rinkites “banka“,kuris nepavaldus nei krizems,nei bankrotams .

  • Audrius
   2012-07-03 16:34

   Renaldai, Jūs ne tuo adresu 🙂
   Hebrajų pasakų klausimais rašykite adresu http://www.klauskkunigo.lt
   Pasaulio pabaigos tema plačiai diskutuojama http://www.endofworld.net
   O čia yra sodininkų-mėgėjų būrelio tinklapis, Jūs kažką sumaišėt.

   Linkėjimai iš Bedugnės 🙂

 2. marius
  2012-08-07 09:13

  idomu tik jai kokius 3 ha imant ar tai imanoma ir kiek pinigeliu atseiket reiktu
  ir ar padesit statyt siaudinuka?:))

 3. Vaiva
  2012-11-05 22:07

  Labai noreciau, jei Visata pinigu pamestu 🙂

 4. marius
  2012-11-13 20:00

  meskimes kartu :d

 5. Česlovas
  2012-12-04 20:45

  Man tikrai pradėjo dominti kitas žmonių požiūris į gyvenimą. Ekologiniai kaimeliai, sugebėjimas atitolti nuo parazituojančių monopolijų ir globalių procesų manau yra didelė vertybė. Gyvenimas neteršiant gamtos, naudojant ekologiškas medžiagas statyboje, ekologiškas ir alternatyvias energijos gamybos priemones viską paimant iš gamtos, bet jos nežalojant ir niekaip kitaip nekenkiant yra irgi didelė vertybė.
  Norėčiau susisiekti su žmonėmis, kurie turi tokias ekologines sodybėles, susikūrusias bendruomenes ir pasidalinti mintimis ir galimybėmis įsikurti ekokaimelyje.
  Politikoje manau esu gerai patyręs, bet Lietuvos politikais esu visiškai nusivylęs, kadangi jie beveik visi yra moraliniai degradai, nesugebantys atsisakyti sovietinio mąstymo ir KGB-istinio valdymo metodų. Manau daug kam būčiau įdomus pašnekovas ta tema.
  Sakau tvirtai. Esu visiškai nusivylęs miesto gyvenimu ir jo teikiamais ,, malonumais“
  Lauksiu Jūsų , gerbiamieji, laiškų.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: